Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

P. Gulácsy Irén: Pax Vobis I-III. Bp., 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, ex libris-szel. P. Gulácsy Irén dedikációjával Hegedűs Rózsának, Jókay Jolán és Hegedűs Sándor politikus lányának. P. Gulácsy Irén aláírt fotójával, Angelo műtermáből.
16129.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
47.46
56.00
16130.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.90
40.00
Arany János összes munkái. 1-8. kötet. Bp., 1883-1889, Ráth Mór. Aranyozott félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, példányonként változó, állapotban. Három kötet gerince sérült
16131.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.24
64.00
16132.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
16133.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Ipolyi Arnold népmesegyűjteménye. Szerk. Kálmány Lajos. / Bp., 1914. Athenaeum. 532 p. (Magyar Népköltési Gyüjtemény XIII..). Egészvászon kötésben, volt könyvtári példány
16134.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.