Porcelán Tételek száma: 116
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1647341
11191
305
Zsolnay teás csésze és alj (csak az alj jelzett) párban (2db), matricás, kopott aranyozás 1316891
11193
305
Zsolnay búza virág mintás ékszertartó, máz alatti hajszálrepedésekkel, 10×10 cm, m:6 cm 1646835
11194
305
3400
Zsolnay tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:10 cm 1633704
11196
305
Zsolnay patika mozsár törővel, fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm, m:9,5 és 17,5 cm 1627085
11197
305
Zsolnay szívecskés tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5×8,5 cm 1645511
11198
305
Zsolnay mokkás készlet, matricás, jelzett, kopott 1632074
11199
305
ZSolnay virág mintás teás készlet, matricás, jelzett, egyiken lepattanással 1649330
11200
305
Zsolnay virágmintás porcelán süteményes tál, matricás, kopásnyomokkal, jelzett, 45x16 cm 1649489
11201
305
Hollóházi Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 13 cm 1645072
11202
305
Hollóházi klarinétos kisfiú, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 14 cm 1646433
11203
305
Hollóházi Weiss Manfréd tányér, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 24 cm 1641751
11204
305
Hollóházi Szász Endre tervezte falitál, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft