Porcelán Tételek száma: 116
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1644240
11241
305
Jelzett (KS) csehszlovák vajtartó, matricás, kopott, d:19 cm 1641318
11242
305
2 db kézzel festett lámpa test, egyiken a fém perem hiányzik, jelzés nélkül, hibátlan, m:36 cm 1641951
11243
305
Ernst Bohne Söhne kecsével játszó puttók, kézzel festett, javított, jelzett, m:17 cm 1649512
11244
305
Vadászjelenetes porcelán szelence fém szerelékkel, matricás, jelzés nélkül, apró kopásokkal, d: 6,5 cm 1643170
11245
305
Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm 1643187
11246
305
Fiatal pár, szobor, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 24 cm 1643555
11247
305
Dekoratív sótartó, matricás, jelzett, kopásokkal, 16,5×10×6,5 cm 1646908
11248
305
Karlovy Vary feliratos cseh fajanszkiöntő, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm 1646922
11249
305
Dekoratív fehér színű üvegváza, formába öntött, m: 15 cm 1646872
11250
305
4 db porcelán teáscsésze, matricásak, jelzés nélkül, kis kopásokkal, d: 8,5 cm 1511182
11251
305
Kislány virágcsokorral, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m:14 cm 1643210
11252
305
Kínai teás mini szett, jelzett, matricás, hibátlan, m:12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft