cca 1920-1940 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 10 db, főként reklám nyomtatványok, többek közt Gerő és Győry redőny- és lakatosárugyár, Schmidt Adolf mérleg üzem, Kovács János üvegcsiszoló, vegyes minőségben
1922 A Magyar Királyi Államvasutak Hivatalos Lapja, teljes évfolyam 1-75. szám, szerkeszti: Dr. Bogsch Aladár, egybekötve, félvászon kötésben / 1922 Hungarian State Railways official journal, in half-linen bindind
1924-1925 Képes kis lap. Szerk.: Havas István. I. évf. 3-22. szám. II. évf. 1-2. szám. Átkötött félvászon-kötés, a borítója kopott, a gerince sérült, a 12. szám kijár, és foltos, az I. évfolyam címlapja után a második évfolyam két száma következik, majd a folytatódik az első számmal.