1916-1918 Milliók könyve sorozat, 4 szám:
Herczeg Ferenc: A Gyurkovics fiuk. I. évf. 27. szám.
Oscar T. Schweriner: Lepecsételt parancs alatt. II. évf. 42. szám.
Harland H.: A bíboros burnót-szelencéje. II. évf. 46. szám.
Elinor Glyn: Három hét. Fordította: Balla Ignác. III. évf. 58. szám.
Bp.,1916-1918, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, illusztrált borítókkal, változó, többnyire szakadozott, kissé viseltes állapotban.
1917 Miskei és monostori Thassy Elemér (1861-1917) halálozási értesítője. Drávatamási. Nádosy, Forgách, Pongrácz, és Perczel atyafisághoz köthető dunántúli (Zala, Somogy megye), és Heves megyei földbirtokos család sarja.
1918 Pesti Hírlap naptára az 1918. közönséges évre. Szerk.: Schmittely József. 28. évf. Bp., Légrády. Fekete-fehér fotókkal, a háborúra vonatkozó térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, javított gerinccel és kötéssel, hiányzó előzéklapokkal, a címoldal lyukas, a január hónap oldala foltos, néhány korabeli bejegyzéssel.
1919-1978 Vegyes tétel: Hargitaváralja, A magyar koronázási jelvények, Állami Operaház műsorfüzet, Ofotért, Mélynyomó íves és rotációs gépek, stb., 8 db