https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 284

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, Reményi József domborművéről készült dombornyomott képpel, 25x18,5 cm
13320.

cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, Reményi József domborművéről készült dombornyomott képpel, 25x18,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930-1940 35 db lapkivágat szabadkőművességgel kapcsolatos cikkekről, többek közt Nemzeti Újság, Szabadság, Új magyarság, Magyar Hírlap, Az Est lapokból
13321.

cca 1930-1940 35 db lapkivágat szabadkőművességgel kapcsolatos cikkekről, többek közt Nemzeti Újság, Szabadság, Új magyarság, Magyar Hírlap, Az Est lapokból

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
15
cca 1930-1950 Vegyes kisnyomtatvány tétel: reklámlapok, hirdetmény, számlák, stb., összesen 11 db
13322.

cca 1930-1950 Vegyes kisnyomtatvány tétel: reklámlapok, hirdetmény, számlák, stb., összesen 11 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1930-2000 3 Lengyelországgal kapcsolatos nyomtatvány: Komoróczy György: A mai Lengyelország. Bp., 1937. Magyar Szemle. Egészvászon kötésben + Úti térkép.+ Jablonski - Zielinski: Warsaw. 1999. / Lot regarding Poland
13323.

cca 1930-2000 3 Lengyelországgal kapcsolatos nyomtatvány: Komoróczy György: A mai Lengyelország. Bp., 1937. Magyar Szemle. Egészvászon kötésben + Úti térkép.+ Jablonski - Zielinski: Warsaw. 1999. / Lot regarding Poland

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
13324.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1930-1935 Két nyomtatvány Budapestről:  1930 Resuchet Budapest. Die Königin der Donau. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Nyomdája. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. 1935 Auf der Donau nach Budapest/ on the Danube to Budapest. Bp., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, német és angol nyelven.
13325.

1930-1935 Két nyomtatvány Budapestről: 1930 Resuchet Budapest. Die Königin der Donau. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Nyomdája. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. 1935 Auf der Donau nach Budapest/ on the Danube to Budapest. Bp., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, német és angol nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1930-1935 Színházi Élet 5 db száma, vegyes minőségben
13326.

1930-1935 Színházi Élet 5 db száma, vegyes minőségben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1930-1960 Vegyes régi nyomtatvány- és okmánytétel (számlák, fizetési meghagyások, táviratok, okmányok) / mixed lot of old Hungarian documents and printed materials
13327.

1930-1960 Vegyes régi nyomtatvány- és okmánytétel (számlák, fizetési meghagyások, táviratok, okmányok) / mixed lot of old Hungarian documents and printed materials

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.
13328.

1930 Egészség folyóirat. Egészégtani ismeretek terjesztésére és a köz egészségügyi érdekeinek előmozdítására. Szerk.: Dr. Gerlóczy Zsigmond, dr. Melly József, negyvennegyedik könyv, Bp., Franklin-Társulat, korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, VIII+291 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
13329.

1930 Diarium azaz előjegyzési naptár az 1930-ik évre. Benne a Kir. Magyar Egyetemi Nyomda Könyveinek szakok szerint rendezett jegyzékével, árakkal. Bp., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kissé szakadozott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1930 A Hét, Képes Hetilap 4 db száma (19, 21, 36, 37)
13330.

1930 A Hét, Képes Hetilap 4 db száma (19, 21, 36, 37)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1930 Bucsánszky Alajos nagy képes naptára 83. évf., sérült papírkötésben
13331.

1930 Bucsánszky Alajos nagy képes naptára 83. évf., sérült papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz