Militária

Tételek száma: 107

Több száz szovjet katonai gomb
13098.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1920-1930 2 db katonai esküvőfotó, különböző méretben
13099.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vállapra való csillagok és gombok
13100.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 Porosz katonazenekarról, illetve egy katonáról és egy dobosról készült fotók, 2 db, papírra ragasztva, az egyik sérült, a másik hullámos, 21x19 cm és 8x13 cm./ cca 1910 Prussian military band, and Prussian soldier and drummer, 2 photos, on paper, damaged, wavy, 21x19 cm and 8x13 cm.
13101.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1914-1915 Przemyśl, Tábori újság, a 23. honvéd gyalogezred által Przemyśl első és második ostroma alatt naponta-kétnaponta megjelentetett újság 18 száma: 69. 71-73. 75-76. 79-81. 83-87. 89. 90. 96. 103. számok
13102.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1921. évi XXXII. törvénycikk a Nemzeti Hadsereghez tartozó hivatásos havidíjasoknak és hivatásos altiszteknek, valamint az említett személyek hátramaradottainak katonai ellátásáról. Bp., 1921, M. Kir. Honvédelmi Miniszter, katonai állományokat felsoroló melléklettel, 37 p.
13103.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13105.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1890 Blaha Lujza (1850-1926) színésznő Strelisky műtermében készült keményhátú fotója 11x22 cm
13106.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kis munkásőrség tétel: Vadász Ferenc (szerk.): Pillanatképek a munkásőrségről. h. n. 1971, Munkásőrség Országos Parancsnoksága. + 19 db korabeli fotó munkásőrökről, gyakorlat és felvonulás közben 9x6 és 9x14 cm közti méretben
13107.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1922-1937 czibánkfalvai Keresztes Ákos huszár százados lovagias ügyeinek tárgyában felvett jegyzőkönyvek és egyéb kapcsolódó iratok gyűjteménye
13108.

cca 1922-1937 czibánkfalvai Keresztes Ákos huszár százados "lovagias ügyeinek" tárgyában felvett jegyzőkönyvek és egyéb kapcsolódó iratok gyűjteménye

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1916-1918 Fényképes olasz nyelvű hadifelszerlés-lajstrom magyar gázálarcokról, 7 lap
13109.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Töltényhüvelyből készült díszes váza, m: 28,5 cm
13110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft