cca 1920-1940 12 db fotó magyar és külföldi színészekről, egy részük hátoldalán pecséttel jelzett, köztük Fedák Sári, Várkonyi Mihály, 13,5x8,5 és 23x29 cm közti méretben
Albert Schweitzer (1865-1965) eredeti fotó.Salisbury fotó pecséttel jelezve. / Original photo of Albert Schweitzer, photo by Pictorial Press Ltd. 21x25 cm
1905 Hegedűs Sándor (1847-1906) közgazdász, miniszter, írót ábrázoló fotók, lánya, Hegedűs Rózsika készítette. Benne a minisztert és családját, lakhelyüket ábrázoló 18 db eredeti, 1900-körüli felvétel, feliratozva, hozzá néhány modernebb darab. Albumban, fedlap lejár.