Róna Emy (1904-1988): Kinizsi a "törökevő". Tempera, papír, kis szakad... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~300001/Rona-Emy-1904-1988-Kinizsi-a-torokevo-Tempera-papir-kis-szakadasokkal-jelzett-uvege~II1501981
1501981
10343
305
32000
Kikiáltási ár:
32 000 Ft 86,49 EUR , 94,12 USD
Leírás: Róna Emy (1904-1988): Kinizsi a "törökevő". Tempera, papír, kis szakadásokkal, jelzett, üvegezett keretben, 80×50 cm
: tánczos_gábor