Márffy Ödön (1878-1959): Élő nő. Színezett litográfia, papír (szakadás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~300001/Marffy-Odon-1878-1959-Elo-no-Szinezett-litografia-papir-szakadasokkal-jelzett--29~II1640353
1640353
10248
305
36000
Leírás: Márffy Ödön (1878-1959): Élő nő. Színezett litográfia, papír (szakadásokkal), jelzett, 29×33 cm
: tánczos_gábor