Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 152

1980. Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. jelzett Ag bélyegérem (3,29g/0.835/22x27mm) + Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz jelzett Ag bélyegérem (4,58g/0.835/22x37mm) a kettő együtt nem saját dísztokban T:1-,2(PP)
30676.

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,29g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,58g/0.835/22x37mm) a kettő együtt nem saját dísztokban T:1-,2(PP)

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1980. Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX Br és Ag érempár (28,85g/0.835/42mm) T:1-
30677.

1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" Br és Ag érempár (28,85g/0.835/42mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1981. Űrhajós Bélyegkiállítás - Körmend kerámia plakett (116mm) T:2
30678.

1981. "Űrhajós Bélyegkiállítás - Körmend" kerámia plakett (116mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1982. XX. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás és VI. Országos Filatélia Vetélkedő - Szolnok kerámia plakett, hátoldalán lyuk akasztáshoz (111mm) T:2
30679.

1982. "XX. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás és VI. Országos Filatélia Vetélkedő - Szolnok" kerámia plakett, hátoldalán lyuk akasztáshoz (111mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1984. MÉE - Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete fém emlékérem műanyag tokban (42,5mm) (4x) T:1-,2
30680.

1984. "MÉE - Levélbélyeggyűjtők Első Hazai Egyesülete" fém emlékérem műanyag tokban (42,5mm) (4x) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1985. II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest kerámia plakett (124x81mm) T:2
30681.

1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" kerámia plakett (124x81mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1986. 725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986 mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2
30682.

1986. "725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986" mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1990. IX. Tematikus Bélyegkiállítás - Magyar Éremgyűjtők Országos Szövetsége Br emlékplakett (40x46mm) T:2
30683.

1990. "IX. Tematikus Bélyegkiállítás - Magyar Éremgyűjtők Országos Szövetsége" Br emlékplakett (40x46mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1990. 28. Ifjúsági Bélyegkiállítás - Sárospatak jelzett hollóházi, festett porcelán plakett Hollóháza papírtokban (86mm) T:1-
30684.

1990. "28. Ifjúsági Bélyegkiállítás - Sárospatak" jelzett hollóházi, festett porcelán plakett "Hollóháza" papírtokban (86mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1992. Győr / Magyar Szemorvos Társaság Kongresszusa 1992 öntött Br emlékérem (62mm) T:2
30685.

1992. "Győr / Magyar Szemorvos Társaság Kongresszusa 1992" öntött Br emlékérem (62mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1992. Gervay Mihály Magyarország Első Országos Postafőigazgatója / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: ÁGHF. (100mm) T:1-
30686.

1992. "Gervay Mihály Magyarország Első Országos Postafőigazgatója / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" Br emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: ÁGHF. (100mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1993. Kenderes 1993. szeptember 4. Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) + Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény Ag emlékérem (32,42g/0.925/40mm) + Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP)
30687.

1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,55g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,42g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,58g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP)

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft