Könyvek: Történelem

Tételek száma: 127

15285.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15286.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15287.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Volt egyszer egy blokád. Riportok, visszaemlékezések, dokumentumok. Bp., 1995, FUVOSZ. Kiadói papírkötés. 00756. sorszámú sorszámozott példány.
15288.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
André Maurois: A varázsló, vagy Chateaubriand élete. Fordította: Jankovich Ferenc. Bp., é.n,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
15289.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Louis Bertrand: A napkirály. Fordította Gáspár Endre. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon, kopottas borítóval.
15290.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy Képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik. 5 kötete: I-IV. és XII. kötet. Bp., é. n. Franklin. Kissé kopott állapotban, az egyik kötet gerince sérült.
15291.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15292.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15293.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szabó Gyula: Jakab Antal küzdelme a megmaradásért (ki lesz az utód?). Bp., 2013, Püski. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15294.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy Iván: Rettenetes Iván (IV. Iván cár). H.n., é.n., Cserépfalvi. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15295.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Rózsás János: Keserű ifjúság. Szovjet fogságom naplója. München, 1986. Borbándi Gyula (1919-2014) történész, író, lapszerkesztő, történetíró, lexikográfus autográf postai csomagfeladó vényével. Káldy József autográf névbejegyzésével. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15296.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft