Könyvek: Történelem

Tételek száma: 127

15249.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15250.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Galántai József: A Habsburg-monarchia alkonya. Osztrák-magyar dualizmus 1867-1918. Bp., 1985, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15251.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerikai béketervek a háború utáni Magyarországról. Az Egyesült Államok Külügyminisztériumának titkos iratai 1942-1944. Szerk.: Romsics Igánc. Gödöllő, 1992,Typovent. Kiadói papírkötés.
15252.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15253.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15254.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15255.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szende László: A Rákos mezei országgyűlések története. Bp., 2010, Papcsák Ügyvédi Iroda. Kiadói papírkötés.
15256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fügedi Erik: Ispánok, bárók, kiskirályok. A középkori magyar arisztokrácia fejlődése. Nemzet és emlékezet. Bp., 1986, Magvető. Kiadói papírkötés.
15257.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15258.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15259.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!
15260.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft