Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

15861.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15862.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15863.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15864.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15865.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15866.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15867.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15868.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15869.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Altai Rezső: A német nyelvnek szóban, írásban és olvasásban tanító nélkül való alapos elsajátitására. Lingua zsebnyelvtanok. Bp., (1911), Lingua Kiadó és Könyvkereskedelmi Rt. Kiadói papírkötés, kopottas, a borító egyik sarka sérült, hiányos.
15870.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15871.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vegyes könyvtétel, régi tankönyvek, 5 db:   Természettudományi Isrmetek II.-III. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, és papírkötés. A II. kötet címlapja hiányzik, a borító kopottas. III. kötet megviselt állapotban, borítója kopottas, a gerince kissé sérült, pár lap firkált.   Polgári jogok és kötelességek. A katholikus elemi népiskolák V. osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.   Elemi egészségtan. A katholikus elemi népiskolák V-VI, osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.   A magyar nemzet történelme és alkotmánya. Az osztott és részben osztott katholikus elemi népiskolák V-VI. osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.
15872.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft