Vegyes irodalmi könyvtétel, 3 db:
Kortárs magyar írók kislexikona. 1959-1988. Szerk.: Fazekas István. Bp., 1989, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vajda György Mihály, Pál József: A világirodalom története évszámokban. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Berencz János: Verne kislexikon. Bp., 1997, Kossuth Nyomda Rt. Pallas Stúdiója - Atticus Antikvárium és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Gróf Vay Sándor Munkái I-X. A VI. kötet hiányzik, csak kilenc kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival.
I. A régi világból. 200+2 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
II. Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +15 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.
III. Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+11 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
IV. A királyné poétája. 193p. + 12 t. A könyvből öt illusztráció hiányzik.
V. Udvari dámák leveleiből. 192 p.+11 t. A könyvből négy illusztráció hiányzik.
VII. A Palatinus huszárok. 198 p.+14 t.
VIII. Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 10 t. A könyvből hat illusztráció hiányzik.
IX. Elpusztult urak. 201 p. + 16 t.
X. Ősökről-Unokáknak. 206 l. 16 t. A könyvből egy illusztráció hiányzik.
Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, egy-két kisebb sérüléssel, egy-két kisebb kopással, de alapvetően jó állapotban.
Altai Rezső: A német nyelvnek szóban, írásban és olvasásban tanító nélkül való alapos elsajátitására. Lingua zsebnyelvtanok. Bp., (1911), Lingua Kiadó és Könyvkereskedelmi Rt. Kiadói papírkötés, kopottas, a borító egyik sarka sérült, hiányos.
Vegyes könyvtétel, régi tankönyvek, 5 db:
Természettudományi Isrmetek II.-III. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, és papírkötés. A II. kötet címlapja hiányzik, a borító kopottas. III. kötet megviselt állapotban, borítója kopottas, a gerince kissé sérült, pár lap firkált.
Polgári jogok és kötelességek. A katholikus elemi népiskolák V. osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hatodik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.
Elemi egészségtan. A katholikus elemi népiskolák V-VI, osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.
A magyar nemzet történelme és alkotmánya. Az osztott és részben osztott katholikus elemi népiskolák V-VI. osztálya számára. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, foltos lapokkal.