Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1621849
15813
304
A Pallas Nagy Lexikona. Az összes ismeretek enciklopédiája. 2-16. kötetek. Budapest, 1893-1897, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas, sérült borítókkal, kopottas, sérült, hiányos gerincekkel. 1577727
15814
304
Névy László: A drámai középfajok elmélete. Bp., 1873, Athenaeum, 89 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel. 1577321
15815
304
Szép Ernő: Azra. Mese. Bp., é.n.(1930), Singer és Wolfner, Hírlap nyomda-ny., 104 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban. 1581036
15816
304
A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban. 1505152
15817
304
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., é.n., Révai. Kiadói félhalina-kötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. 1626984
15818
304
Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. Bp.,1937, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóval. 1621579
15819
304
Vargha Balázs: Játékkoktél. Bp., 1967, Minerva. Kiadói papírkötés. 1624532
15820
304
Dr. Prónai Antal: Magyar irodalomtörténet és olvasókönyv. A fiú-, és leányközépiskolák, valamint a leánykollégiumok számára. Az új tanterv alapján átdolgozta: Dr. Alszeghy Zsolt, Dr. Sík Sándor. II. kötet. A VIII. osztály számára. Bp., 1932, Szent István-Társulat, 255 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült kötéssel. 1622051
15821
304
Wass Albert: A sólyom hangja. Wass Albert életmű sorozat. Marosvásárhely, 2005, Mentor. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft