Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 308

15777.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Láng Miklós: Az élet vize győzhetetlen. Versek. Bp., 1990, Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15778.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kosztolányi Dezső (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15779.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas papírkötés.
15780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15781.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes 1848-1849-es témájú könyvek, kiadványok, 4 db: 1847/8-ik évi országgyűlési törvényczikkek.Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói papírkötés. Reprint. Borsod Miskolcz 1848. Szerk.: Csorba Csaba. Bp.,1987, BAZ Megyei Levéltár. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Reprint. Komárom bombáztatása 1849-ben. h.n., é.n, k.n., 8 p. Papírkötés. Reprint. Ezernyolcszáznegyvennyolc te csillag. A Komárom Megye Levéltár és a Komárom Megyei Munkásmozgalmi és Ipartörténeti Múzeum kiállítása. h.n., 1989, Tatabányai Bányák Vállalat Házi Soksz.-ny. Kiadói papírkötés.
15782.

Vegyes 1848-1849-es témájú könyvek, kiadványok, 4 db: 1847/8-ik évi országgyűlési törvényczikkek.Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói papírkötés. Reprint. Borsod Miskolcz 1848. Szerk.: Csorba Csaba. Bp.,1987, BAZ Megyei Levéltár. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban. Reprint. Komárom bombáztatása 1849-ben. h.n., é.n, k.n., 8 p. Papírkötés. Reprint. "Ezernyolcszáznegyvennyolc te csillag." A Komárom Megye Levéltár és a Komárom Megyei Munkásmozgalmi és Ipartörténeti Múzeum kiállítása. h.n., 1989, Tatabányai Bányák Vállalat Házi Soksz.-ny. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15783.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Harsányi Zsolt: Mathias Rex. Hunyadi Mátyás életének regénye I-III. (Egy kötetben.) Bp., 1937, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
15784.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15785.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban. Szlovenszkói magyar elbeszélők. Bp., é.n, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés,
15787.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Megjött végre a várt szerelem... Ókori költők szerelmes versei Reich Károly rajzaival. h.n., 2000, Auktor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
15788.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft