Katonai

Tételek száma: 180

26. számú csataképes kártya. Osztrák-magyar 30 és feles mozsár tüzelés előtt A Hadsegélyező Hivatal kiadása / WWI K.u.K. military, cannon
22550.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3. számú csataképes kártya; Honvéd huszárok a második lembergi csata után a nagy grodeki tó menti orosz állásokkal. Hadsegélyező Hivatal kiadása / WWI K.u.K. military, cannon, artist signed
22551.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar szabadságharc, Vízaknai csata- Divald Károly 73. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners)
22552.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar szabadságharc, Nagyszeben bevétele, Divald Károly 68. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners)
22553.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar szabadságharc, Csata a piski hídnál 1849, 14. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners)
22554.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar szabadságharc, Hentzit meglövik és elfogják, Divald Károly 66. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kopott sarkak / worn corners)
22555.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar szabadságharc, Kossuthnak a 200 ezer honvédet megszavazza a Ház, 105. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (r)
22556.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar szabadságharc, Honvédtábor 1848-49, 2. sz. / Hungarian Revolution of 1848
22557.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar szabadságharc, Kossuth Lajos azt üzente, Divald Károly 64. sz. / Hungarian Revolution of 1848 (kis szakadások / small tears)
22558.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916 Emlékül az olasz frontról. Első világháborús tábori posta képeslap beragasztott fotóval és élővirággal / WWI K.u.K. soldiers at the Italian front, military field post with glued photo and dried real flowers (fa)
22559.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Artillerie-Uebungsplatz. Nr. 53. Verlag von Alex J. Klein / K.u.K. artillery training field (EK)
22560.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Deutsche Brückenbau Pioniere / WWII German military bridge construction
22561.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft