Angol nyelvű, a trianoni magyar területi veszteségekkel foglalkozó irredenta szimpatizáns kiadvány.
Some Opinions, Articles and Report bearing upon the Treatry of Trianon and the Claims of the Hungarian Nationals with regard to their Lands in Transylvania. II. kötet. London, [1928], W. P. Griffith & Sons, 305 p. Kiadói papírkötés, angol nyelven./Paperbinding, in English language.
1928 A Pesti Hírlap nagy naptára az 1928. szökőévre, 38. évfolyam. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, ceruzás firkákkal, szövegközti fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal illusztrálva.
1929 A Lipcsei Egyetem filozófia szakának filozófia doktori oklevele magyar személy részére a "Sertésnevelés és sertéshízlalás Szlovákiában" c, dolgozatáért / 1929 Diploma of the Leipzig University, Department for philosophy, for a dissertation Pig cultivation in Slovakia.
cca 1930 Óriási újságplakát gyűjtemény. Az újságosbódékra kiragasztott, nagyrészt a Tolnai Világlapja különböző számait reklámozó, de ezen kívül Délibáb, Ünnep és Moziélet újságokat is reklámozó plakátok. Majdnem mind különböző. Történelmi események, kiemelkedő alakok a címlapokon. Összesen 76 db 30x50 cm