https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 230

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
12466.

cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./ cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1910-14 Élet képes folyóirat 7 száma, Zsolt, változó állapotban. gazdag képanyaggal, Falus Elek tervezte címlappal
12467.

1910-14 Élet képes folyóirat 7 száma, Zsolt, változó állapotban. gazdag képanyaggal, Falus Elek tervezte címlappal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1910 Magyar Iparművészet. XIII. évf. 6 sz. Szerk.: Fittler Kamill. Papírkötésben, a füzet gerince elvált a borítótól, a fűzése laza, gazdagon illusztrálva, műmelléklettel, rengeteg korabeli reklámmal.
12468.

1910 Magyar Iparművészet. XIII. évf. 6 sz. Szerk.: Fittler Kamill. Papírkötésben, a füzet gerince elvált a borítótól, a fűzése laza, gazdagon illusztrálva, műmelléklettel, rengeteg korabeli reklámmal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
12469.

1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban /  Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
12470.

1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1910-1969 Vegyes képzőművészeti témájú folyóirat tétel, 12 db, (Magyar Iparművészet 1931.7-8 szám, Művészet IX. évf. 4 sz., XII. évf. 2. szám, Képzőművészet VII. évf. 67. szám, VIII. évf. 78. szám, Művészet II. évf. 11. szám, IV. évf. 5 szám, X. évf. 8., 10. szám, Szabad Művészet X. évf. 1-2.,3.,9. szám), változó állapotban.
12471.

1910-1969 Vegyes képzőművészeti témájú folyóirat tétel, 12 db, (Magyar Iparművészet 1931.7-8 szám, Művészet IX. évf. 4 sz., XII. évf. 2. szám, Képzőművészet VII. évf. 67. szám, VIII. évf. 78. szám, Művészet II. évf. 11. szám, IV. évf. 5 szám, X. évf. 8., 10. szám, Szabad Művészet X. évf. 1-2.,3.,9. szám), változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1911 A Budapesti Kávésok Szövetségének körlevele, kérdőíve és borítéka
12472.

1911 A Budapesti Kávésok Szövetségének körlevele, kérdőíve és borítéka

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1912 a Mesterségek szótára két füzete: 3.: asztalosmesterség; 5.: bodnár- vagy kádármesterség. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12473.

cca 1912 a Mesterségek szótára két füzete: 3.: asztalosmesterség; 5.: bodnár- vagy kádármesterség. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
5
1912 Magyar Iparművészet. XV. évf. 5 sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Papírkötésben, gazdagon illusztrálva, rengeteg korabeli reklámmal.
12474.

1912 Magyar Iparművészet. XV. évf. 5 sz. Szerk.: Györgyi Kálmán. Papírkötésben, gazdagon illusztrálva, rengeteg korabeli reklámmal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,
12475.

1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepkes Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepkes Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.
12476.

1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1912 Élet. Képes heti folyóirat, 3 száma, IV. évf. 21., 22., 25. számok. Szerk.: Izsóf Alajos. Bp., Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Falus Elek szecessziós borítójával, korabeli reklámokkal, vonatmenedrenddel, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Jó állapotban.
12477.

1912 Élet. Képes heti folyóirat, 3 száma, IV. évf. 21., 22., 25. számok. Szerk.: Izsóf Alajos. Bp., Élet Irodalmi és Nyomdai Rt. Falus Elek szecessziós borítójával, korabeli reklámokkal, vonatmenedrenddel, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz