1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1906 Meghívó Ferenc József császár asztalához udvari bálra, hátoldalán a táncrenddel / Invitation on Royal Ball to the table of the Emperor with dances on the back.
1907 Viczinális Dugóhuzó. Az Összetartási Kör Központi Közlönye. 1907. március. (A Magy. Kir. József Műegyetem gépészmérnöki karának humoros időszaki kiadványa.) Papírkötés, szakadozott lapszélekkel, viseltes állapotban, 26 p.
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.