https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 230

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
12586.

1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 2 db újság a forradalom időszakából vegyes állapotban
12587.

1956 2 db újság a forradalom időszakából vegyes állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
1956 Akvárium és Terrárium. I. évf. 1. szám., 1956. szeptember-október. Tűzött papírkötés, szakadt borítóval, a kötés elvált a borítótól.
12588.

1956 Akvárium és Terrárium. I. évf. 1. szám., 1956. szeptember-október. Tűzött papírkötés, szakadt borítóval, a kötés elvált a borítótól.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1958-1959 Pipolin les gaies Images N.15-27. 12 szám. Korabeli félvászon-kötésben, francia nyelven./ Contemporary half-linen-binding, in French language.
12589.

1958-1959 Pipolin les gaies Images N.15-27. 12 szám. Korabeli félvászon-kötésben, francia nyelven./ Contemporary half-linen-binding, in French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers
12590.

cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers
12591.

cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers
12592.

cca 1960-70 Magyar, retró csokoládépapírok, különböző méretben, 10db / chocolate papers

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1961-1962 A Magyar Grafika c. folyóirat 1962. 6. évfolyamának 1-6. száma és A szép magyar könyv 1961 kiadvány egybe kötve, egészvászon kötésben.
12593.

1961-1962 A Magyar Grafika c. folyóirat 1962. 6. évfolyamának 1-6. száma és A szép magyar könyv 1961 kiadvány egybe kötve, egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
4
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.
12594.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 13-20. Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.
12595.

1961-1962 Baróti Géza, Forgács István, Liska Dénes: A Szabó család 21-29. (Kivéve 23. szám.) Sajdik Ferenc rajzaival. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Átkötött egészvászon-kötés, a 23 szám hiányzik. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1962 A Jereván étterem esti étlapja. Hajtásnyomokkal
12596.

1962 A Jereván étterem esti étlapja. Hajtásnyomokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1967-2004 Vegyes pornó- és erotikus újság tétel, összesen 15 db.
12597.

cca 1967-2004 Vegyes pornó- és erotikus újság tétel, összesen 15 db.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz