Militária

Tételek száma: 106

1941Szabadka visszatért 3 klf emléklap + csetnik tűzfészek fotó, + bélyegzett képeslap
12351.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1941 A Délvidék visszacsatolása után hazaérkező magyar hadsereg szemléje Budapesten. Két eredeti fotó 6x9 cm + 2 újságkép
12352.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1914 Tábori újság Przemyslből a háború legfrisebb híreivel (60. sz.). / Field newspaper form Przemysl with the actual tidings of the war
12353.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1914 Tábori újság Przemyslből a háború legfrisebb híreivel (62. sz.). / Field newspaper form Przemysl with the actual tidings of the war
12354.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1914 Tábori újság Przemyslből a háború legfrisebb híreivel (63. sz.). / Field newspaper form Przemysl with the actual tidings of the war
12355.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1914 Die Wehrmacht der Monarchie. I. Unsere Landmacht. II. Unsere kriegsmarine. Moderne Illustrierte Zeitung. Doppelnummer 10 und 11, 15. Mai/1. Juni 1914, XIV Jahrgang. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült címlappal, az I. résznél a 17/18-19/20 oldalaknál a lapok sérültek, egy-két lap széle szakadozott, az átkötéskor az első résznél néhány oldal felcserélődött (8. oldaltól, 15-22, 9-14, 23-tól folytatódik a számozás.) Gazdag háborús képanyaggal illusztrálva, német nyelven./ 1914 Die Wehrmacht der Monarchie. I. Unsere Landmacht. II. Unsere kriegsmarine. Moderne Illustrierte Zeitung. Doppelnummer 10 und 11, 15. Mai/1. Juni 1914, XIV Jahrgang. With a lot of pictures about the Army of Austria-Hungary. Half-linen-binding, with re-bound binding, with misplaced pages (from 8th page, 15-22,9-14, after 23th page the continue the numbering), little bit damaged cover, two pages damaged (17/18,19/20 p.), in German language.
12356.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
1915 Przemyśl, Tábori újság, a 23. honvéd gyalogezred által Przemyśl első és második ostroma alatt naponta-kétnaponta megjelentetett újság 95. lapszáma (január 28.)
12357.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kitüntetéseink, szemléltető fali plakát, kis sérülésekkel, modern reprint, 58×83,5 cm
12358.

"Kitüntetéseink", szemléltető fali plakát, kis sérülésekkel, modern reprint, 58×83,5 cm

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
1914-1918 A cs. és kir. folyami flottilla hajókiemelő egységének egyedülálló fotóalbuma. A világháború során elsüllyesztett dunai hadihajók, személy- és teherszállító hajók kiemelésére, javítására szakosodott katonai egység feliratozott képes naplója. Rendkívül izgalmas képanyaggal, több tucat nevesített, részben magyar hajóval, búvárok képeivel, dunai városok képeivel, de nagyrészt ritkán látott hajókat ábrázoló fotókkal. Jó állapotú mappában. 50 darab feliratozott fotót tartalmazó album. A fotók mérete kb 16x12 cm, a dombornyomott borítójú mappa mérete 33x48 cm. Ritka hajózástörténeti dokumentum! Az első borító lejár. / 1914-1914 Picture diary of the k.u.k. Schiffshebeformation aka the military ship looming unit. 50 large photos with rarely seen military and passanger ships on the Danube, mainly on Serbian territory. Images of the ships and the cities around.
12359.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
cca 1935 Minden, Németország. Katonai alakulat lovakkal, autókkal, motorokkal, tisztekkel. Csoportkép kartonon. Kissé ázott széllel. /  cca 1935 Minden, Germany. Military unit and barracks with horses, automobiles and officers. Large photo on cartboard, with some wet stains. Photo size. 28x21 cm
12360.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Vadászkés, üreges műanyag markolattal, a markolatgombban nem működő iránytűvel, tisztításra szorul, pengehossz: 14,5 cm, teljes hossz: 27,5 cm
12361.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1910 2 db nagyméretű, katonákat is ábrázoló fotó kartonon .30x36 cm
12362.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: