Metszetek

Tételek száma: 39

cca 1840 jelzés nélkül: Ajaccio acélmetszet. / Corsica, Ajaccio etching. Page size: 28x21 cm
11024.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1840 E. Brandart: Betlehem acélmetszet. / Betlehem etching. Page size: 28x21 cm
11025.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1890 Louis Vallet (1856-1940) Kürtös lovas. Fametszet / cca 1880 Horse rider wood-engraving. 34x26 cm
11026.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11027.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A. Colette: Kossuth Lajos fametszetű ábrázolása francia kiadásban. / French etching of Kossuth. 21x31 cm
11028.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1848 Ludwig Rohbock (1820-1883): Budapest, az új Lánchíd acélmetszet paszpartuban / steel-engraving 17x14 cm
11029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16
11030.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1824 Giffard á lenterrement dune actrice. Rézmetszet, papír, L. B. Picard: Le Gilblas de la revolution ou les confessions de Laurent Giffard könyvéből, 9,5x7 cm
11031.

1824 Giffard á l'enterrement d'une actrice. Rézmetszet, papír, L. B. Picard: Le Gilblas de la revolution ou les confessions de Laurent Giffard könyvéből, 9,5x7 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1850-1880 Der fels der Kirche, színes litográfia, jelzés nélkül, Melanchton és Luther, Gusztáv Adolf reformátorok és I. hesseni Frigyes svéd királyokkal alakjaival a képen, körbevágva, sérült fa képkeretben, 31x41 cm/ cca 1850-1880 Der fels der Kirche, color lithography, without sign, with the figures of the reformators, Melanchthon and Luther, and the figures of the kings os Sweden, Gustav Adolph and I. Frederick of Hessen, the picture cut round, in damaged wooden frame, 31x41 cm
11032.

cca 1850-1880 'Der fels der Kirche', színes litográfia, jelzés nélkül, Melanchton és Luther, Gusztáv Adolf reformátorok és I. hesseni Frigyes svéd királyokkal alakjaival a képen, körbevágva, sérült fa képkeretben, 31x41 cm/ cca 1850-1880 'Der fels der Kirche', color lithography, without sign, with the figures of the reformators, Melanchthon and Luther, and the figures of the kings os Sweden, Gustav Adolph and I. Frederick of Hessen, the picture cut round, in damaged wooden frame, 31x41 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Csillagjegyeket ábrázoló metszet utánnyomása, mélynyomás, 35,5x42 cm
11033.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1950 Kazinczy Ferenc rézmetszetű portréja 8x11 cm
11034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 3 db nagymnéretű kromolitográfia a Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver, nagyméretűek, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 41,5x61cm
11035.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: