cca 1900 egzotikus pár ( 2db büszt), festett terrakotta, jelzett (depose), hibátlan, m: 37 cm (2×)/ Teracotta orientalist male and female bust, hand painted, "depose" sign, good condition, h:37 cm
Napraforgómotívumos kávés készlet, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal: 8 db csésze + 6 db alj, d: 8 ill. 11,5 cm; fedeles kiöntő, m: 12,5 cm + cukortartó, m: 15×11,5×5 cm
Napraforgómotívumos teás készlet, mázas kerámia, jelzett, kis kopásokkal: 7 db csésze + 6 db alj, d: 11 ill. 16 cm; fedeles kanna, m: 15,5 cm + fedeles cukortartó, m: 12 cm, tejkiöntő: 13 cm