Festmények és grafikák Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1587170
10240
304
28000
cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon-karton (sérült), antik keretben, 26×41 cm 1587181
10241
304
28000
cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Vásári jelenet. Olaj, falemez (sérült), antik keretben, 11×21 cm 1635265
10242
304
Olvashatatlan jelzéssel: Ikarus '88, tus, papír, üvegezett fa keretben, 31×22 cm 1638491
10243
304
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparti házikó. Olaj, vászon, sérült keretben, 40×50 cm 1621547
10244
304
Olvashatatlan jelzéssel: Bozótos. Olaj, papír, 35×25 cm 1530976
10245
304
Olvashatatlan jelzéssel: Tarasz Hrihorovics Sevcsenko (1814-1861), olaj, vászon, foltos, keretben, 50×40 cm 1592385
10246
304
Olvashatatlan jelzéssel: Budai Vár cca 1920. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm 1638339
10247
304
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, falemez, keretben, 76×116 cm 1638223
10248
304
Olvashatatlan jelzéssel: Siroki házudvar. Tus, papír, üvegezett keretben, 29×21 cm 1638655
10249
304
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 19×26 cm 1638651
10250
304
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, 40×60 cm 1587165
10251
304
1885 Olvashatatlan jelzéssel: Kisvárosi részlet. Olaj, karton,19,5×25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft