Festmények és grafikák Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1621599
10012
304
7500
Balikó Ferenc (?-?): Turbános férfi. Olaj, farost, jelzett, 54×41 cm 1470101
10013
304
Balla jelzéssel: Kivágott fák. Olaj, farost, 51×78 cm 1624986
10014
304
Balla Margit (1947-): Szelek szárnyán. Rézkarc, papír, jelzett, 15x23 cm 1636942
10015
304
1986 Banga Ferenc (1947-): Banga Ferenc. Bp., 1986, Újpest Galéria, 1 p+5 t. Papírmappa, öt linómetszettel, háromszáz számozott (300/44.), aláírt példányban. 1621540
10016
304
Baráth Péter (?-) Az ördög és cimborája. Vegyes technika, papír, 33×22 cm 1475439
10017
304
Barcsay jelzéssel: Női fél akt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 35×27 cm 1636777
10018
304
Barna Miklós (1900-1993): Parkrészlet, Andijan (Üzbegisztán), akvarell, papír, jelzett, hátulján feliratozva, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 12,5×17 cm 1427201
10019
304
32000
Barta Mária (1897-1969): Szobanövények. Olaj, vászon-karton, jelzett, keretben, 60×80 cm 1592311
10020
304
22000
Batári László (1920-1997): Zöld fatörzsek. Olaj, farost, jelzett, 60×70 cm 1592318
10021
304
22000
Batári László (1920-1997): Sáregresi táj. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1489488
10022
304
Batthyány jelzéssel: Turázó az erdőben. Olaj, fatábla, keretben, 42×42 cm 1625071
10023
304
Bálint jelzéssel: Skorpiók, ha találkoznak..., olaj, vászon, 40×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft