Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 43

Ausztria 1976. 8. Erdei túranap - KSG alapító, Mölbling fém jelvény, rajta siketfajd (~46x120mm) T:2,2- Austria 1976. 8. Waldwandertag KSG Funder Mölbling badge, with Wood Grouse picture (~46x120mm) C:XF,VF
31056.

Ausztria 1976. "8. Erdei túranap - KSG alapító, Mölbling" fém jelvény, rajta siketfajd (~46x120mm) T:2,2- Austria 1976. "8. Waldwandertag KSG Funder Mölbling" badge, with Wood Grouse picture (~46x120mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Franciaország 1903. Épée - Premier Prix vívás díjérem füllel, AFR gyártói jelzéssel. Szign.: Paul Fisch (30mm) T:2 patina France 1903. Épée - Premier Prix fencing award medal with ear and with AFR makers mark. Sign.: Paul Fisch (30mm) C:XF patina
31057.

Franciaország 1903. "Épée - Premier Prix" vívás díjérem füllel, "AFR" gyártói jelzéssel. Szign.: Paul Fisch (30mm) T:2 patina France 1903. "Épée - Premier Prix" fencing award medal with ear and with "AFR" makers mark. Sign.: Paul Fisch (30mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9
Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Strassenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Utcai tornafesztivál Dönis) fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1- / German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Strassenturnfest in Dönis metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU
31058.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után) Br lemezjelvény, hátoldalon SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich Br sheet metal badge with SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ makers mark on reverse C:AU
31059.

Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Német Harmadik Birodalom 1938. Szolgálati Érdemérem 1. osztálya 40 éves szolgálat után aranyozott tombak kitüntetés eredeti mellszalagon T:2  German Third Reich 1938. Faithful Service Medal, 1st Class, after 40 Years gold plated tombac decoration with original ribbon C:XF
31060.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 1. osztálya 40 éves szolgálat után" aranyozott tombak kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 1st Class, after 40 Years" gold plated tombac decoration with original ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Német Harmadik Birodalom 1938. Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után kitüntetés eredeti tokja T:2  German Third Reich 1938. Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years original case of the award C:XF
31061.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után" kitüntetés eredeti tokja T:2 German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years" original case of the award C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Német Harmadik Birodalom 1938. Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után ezütözött fém kitüntetés eredeti mellszalagon T:2  German Third Reich 1938. Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years silver plated metal decoration with original ribbon C:XF
31062.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után" ezütözött fém kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years" silver plated metal decoration with original ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
NDK ~1960. Szocialista Munka Kollektíva zománcozott fém kitüntetés tokban T:2  GDR ~1960. Kollektiv der sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work) enamelled metal decoration in case C:XF
31063.

NDK ~1960. "Szocialista Munka Kollektíva" zománcozott fém kitüntetés tokban T:2 GDR ~1960. "Kollektiv der sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" enamelled metal decoration in case C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olaszország 1937. Fiatal ember - IV. Nemzetközi Gyermekgyógyászati Kongresszus - Roma 1937. szeptember 15. zománcozott aranyozott jelvény, hátoldalon S. JOHNSON - MILANO gyártói jelzéssel (22x34mm) T:1- Italy 1937. IN PVERO HOMO - IV. CONGRESSO INTERNAZIONALE DI PEDIATRIA ROMA - SETTEMBRE 1937 A XV gold plated enamelled badge, with S. JOHNSON - MILANO makers mark (22x34mm) C:AU
31064.

Olaszország 1937. "Fiatal ember - IV. Nemzetközi Gyermekgyógyászati Kongresszus - Roma 1937. szeptember 15." zománcozott aranyozott jelvény, hátoldalon "S. JOHNSON - MILANO" gyártói jelzéssel (22x34mm) T:1- Italy 1937. "IN PVERO HOMO - IV. CONGRESSO INTERNAZIONALE DI PEDIATRIA ROMA - SETTEMBRE 1937 A XV" gold plated enamelled badge, with "S. JOHNSON - MILANO" makers mark (22x34mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szlovákia DN Bratislava (Pozsony) zománcozott fém kitűző (12x14mm) T:2 Slovakia ND Bratislava enamelled pin (12x14mm) C:XF
31065.

Szlovákia DN "Bratislava (Pozsony)" zománcozott fém kitűző (12x14mm) T:2 Slovakia ND "Bratislava" enamelled pin (12x14mm) C:XF

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Szovjetunió DN Lenin minikönyv, Ag? jelzéssel, eredeti dísztokban, nem lapozható (9,64g/18x22mm) T:2 Soviet Union ND Lenin minibook with Ag? mark, in original case, not a real book, just a decoration (9,64g/18x22m) C:XF
31066.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
3db-os vallási témájú fém medál tétel, benne Róma 125 éves - XI. Pius, X. Pius, Romolus és Remus T:2,2-
31067.

3db-os vallási témájú fém medál tétel, benne "Róma 125 éves - XI. Pius", "X. Pius", "Romolus és Remus" T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft