Franciaország 1903. "Épée - Premier Prix" vívás díjérem füllel, "AFR" gyártói jelzéssel. Szign.: Paul Fisch (30mm) T:2 patina
France 1903. "Épée - Premier Prix" fencing award medal with ear and with "AFR" makers mark. Sign.: Paul Fisch (30mm) C:XF patina
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1- / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:AU
Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 1. osztálya 40 éves szolgálat után" aranyozott tombak kitüntetés eredeti mellszalagon T:2
German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 1st Class, after 40 Years" gold plated tombac decoration with original ribbon C:XF
Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után" kitüntetés eredeti tokja T:2
German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years" original case of the award C:XF
Német Harmadik Birodalom 1938. "Szolgálati Érdemérem 2. osztálya 25 éves szolgálat után" ezütözött fém kitüntetés eredeti mellszalagon T:2
German Third Reich 1938. "Faithful Service Medal, 2nd Class, after 25 Years" silver plated metal decoration with original ribbon C:XF
NDK ~1960. "Szocialista Munka Kollektíva" zománcozott fém kitüntetés tokban T:2
GDR ~1960. "Kollektiv der sozialistischen Arbeit (Collective of the Socialist Work)" enamelled metal decoration in case C:XF
Olaszország 1937. "Fiatal ember - IV. Nemzetközi Gyermekgyógyászati Kongresszus - Roma 1937. szeptember 15." zománcozott aranyozott jelvény, hátoldalon "S. JOHNSON - MILANO" gyártói jelzéssel (22x34mm) T:1-
Italy 1937. "IN PVERO HOMO - IV. CONGRESSO INTERNAZIONALE DI PEDIATRIA ROMA - SETTEMBRE 1937 A XV" gold plated enamelled badge, with "S. JOHNSON - MILANO" makers mark (22x34mm) C:AU
Szovjetunió DN Lenin minikönyv, Ag? jelzéssel, eredeti dísztokban, nem lapozható (9,64g/18x22mm) T:2
Soviet Union ND Lenin minibook with Ag? mark, in original case, not a real book, just a decoration (9,64g/18x22m) C:XF