Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db:
Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés.
Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés.
Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés.
Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven.
Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Laura Anderson Barbata kiállítása. Szerk.: Lorányi Judit. Fővárosi Képtár Katalógusai 24. kötet. Bp., 2003, Fővárosi Képtár-Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, magyar és spanyol nyelven./ Exhibiton of Laura Anderson Barbata. Paperbinding, in Hungarian and Spanish language.
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:
Téli Tárlat '99. Vác, , Madách Imre Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
Új Szalon. Váci Alkotóművészek Egyesülete. Kötelék-II. kiállítás katalógusa. Vác, 2006, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Tragor István Múzeum. Kiadói papírkötés.
Vegyes művészeti könyvek, 2 db:
Kiss Ilona: Bp., 1999, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói papírkötés, német nyelven.
Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Georges Pillement, Bertrand Marret, Francois Duret-Robert közreműködésével. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Magyar székesegyházak. Szerk: Éri István. Bp., 1989, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva.
Kiadói kolligátum kötet. Az Ars Mundi sorozat négy kötete egybekötve. Dercsényi Dezső: A mozaik.; Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete; Homér Lajos: Keleti miniaturák. Bp., Officina, 1944. Kiadói félvászonkötésben.
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. Bp., é.n. (1984), Corvina, Kiadói félvászon papírkötés, az elülső szennylap és egy lap hiányzik, a címoldal javított.
P.P. Rubens. Paintings-Oilsketches-Drawings. Antwerp, 1977, Royal Museum of Fine Arts, XXIV+388 p.+173 t.Kiadói papírkötésben, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven. /Paperbinding, in English language.
Georg Simmel: Velence, Firenze, Róma. Művészetelméleti írások. Budapest, Atlantisz Medvetánc, 1990, 164 p. Papírkötés, könyvtári bejegyzéssel, jó állapotban
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.