Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 457

16239.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Reményik Sándor összes versei I-II. kötet. Bp., 1943, Révai, 608+598 p. Kiadói félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, az I. kötet fűzése elöl laza, ajándékozási sorokkal, két beragasztott nyomtatvánnyal Reményik Sándorról.
16240.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16241.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16242.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16243.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16244.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16245.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16246.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16247.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16248.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szabó Dezső: Lombik és falanszter: 1.Irányított művészet. 2. A kitűnőek iskolája. Bp.,1940, Ludas Mátyás kiadás. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
16249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16250.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft