Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 457
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1630724
16191
303
Claude Augé: Grammaire Cours Élémentaire. Paris, 1918, Larousse. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1630732
16192
303
Adolf Philippi: Die Kunst der Renaissance in Italien. I. kötet: Die Vorrenaissance. Leipzig, 1897, E.A. Seemann. Kiadói félvászon-kötés, sérült, az elülső kötéstábla részben elvált a gerinctől. 1628719
16193
303
Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Zoltán. Bp.,(1941), Liber. Kiadói félvászon-kötés. 1631247
16194
303
Idegen szavak magyarázata. Szerk.: Horovitz Jenő. Bp., 1936, Népszava. Ötödik, lényegesen bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött bőrkötés, megviselt állapotban, kopottas, kissé viseltes borítóval, ceruzás bejelölésekkel, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel. 1616230
16195
303
Rolla Margit: Arany estéje. Bp., 1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, védőborítóval, hiányzó hátsó védőborítóval, de egyébként jó állapotban. 1630026
16196
303
Királyhegyi Pál: A ház közbeszól. Vasárnapi regények. Bp., 1957, Szikra. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. 1631729
16197
303
Jókai Mór: Politikai divatok I-III. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1907, Franklin. Hatodik kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy kijáró lappal. 1633944
16198
303
Vegyes könyvtétel, 17 db:
Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1999, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Janne Teller: Semmi. Fordította Weyer Szilvia. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Tóth Csaba: A Sci-fi politológiája. Bp., 2016, Athenaeum. Kiadói papírkötés.
Enyd Blyton: The Twins at St Clare's. The Twins at St Clare's. The O'Sullivan Twins. Summer Term at St Clare's. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven.
Zalatnay Sarolta: Cicciolina, a "szexciklon". Bp., 1988, Reform Lap-, és Könyvkiadó Rt. Kiadói papírkötés.
Magyar Asztronautikai Társaság alapszabály tervezete. Bp., 1978, Központi Asztronautikai Szakosztály. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés.
Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés.
Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel.
Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1633917
16199
303
Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval. 1632292
16200
303
Karinthy Frigyes: Notesz. Bp., 1992, Sós antikvárium. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban. 1632360
16201
303
Csete Ildikó: Vonzódás és választás. Keszthely, 2004, Zeigler Nyomda. Készült 1200 példányban. Papírkötésben, jó állapotban. 1632363
16202
303
Jancsó Miklós: Uccu, megérett a meggy. Bp., 2006, Ferencvárosi Művelődési Központ. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft