https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 457

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kádár Lajos: Tyúkász Péter. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
16131.

Kádár Lajos: Tyúkász Péter. Bp., 1944, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban.
16132.

Vég István (szerk.): Az erényöv. Magyar Elzevirek. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Budapest, é.n., Genius Kiadás, 268 p. Kiadói, némileg viseltes aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés.
16133.

Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Budapest, é.n., Genius Kiadás, 268 p. Kiadói, némileg viseltes aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia.  Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.
16134.

Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia. Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
3 db Kós Károly könyv: Kőből, fából házat...igékből várat In memoriam Kós Károly 1883-1983. Bp., 1983, Magvető. Az országépítő. Szeged, 2013, Lazi könyvkiadó. Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion.
16135.

3 db Kós Károly könyv: "Kőből, fából házat...igékből várat" In memoriam Kós Károly 1883-1983. Bp., 1983, Magvető. Az országépítő. Szeged, 2013, Lazi könyvkiadó. Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.
16136.

Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Kilenc kéve hány kalangya? Anekdota a székelyekről. Bukarest, 1983, Kriterion. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16137.

Kilenc kéve hány kalangya? Anekdota a székelyekről. Bukarest, 1983, Kriterion. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés.
16138.

A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyv tétel, nagyrészt regények, német nyelven, valamint egy angol nyelven, példányonként változó állapotban, összesen 22 db
16139.

Vegyes könyv tétel, nagyrészt regények, német nyelven, valamint egy angol nyelven, példányonként változó állapotban, összesen 22 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Krúdy Gyula: Bukfenc. A Kultura Regénytára I. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal. Első kiadás.
16140.

Krúdy Gyula: Bukfenc. A Kultura Regénytára I. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos papírborítóban. Volt könyvtári példány.
16141.

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos papírborítóban. Volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
16142.

Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz