Bordás Ferenc (1911-1982): Dürer 500. Rézkarc, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/303/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Bordas-Ferenc-1911-1982-Durer-500-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-42C39729-cm~II1632295
1632295
10031
303
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Bordás Ferenc (1911-1982): Dürer 500. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: