Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 62

Ausztria DN DDSG (Dunagőzhajózási Társaság) zománcozott fém kitűző (20x21mm) + 1937. Dunai gőzhajók sor DDSG alkalmi bélyegzéssel borítékon T:1-,2
31224.

Ausztria DN "DDSG (Dunagőzhajózási Társaság)" zománcozott fém kitűző (20x21mm) + 1937. Dunai gőzhajók sor "DDSG" alkalmi bélyegzéssel borítékon T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csehszlovákia 1938. A Nemzetközi Statisztikai Intézet XXIV. ülése francia nyelvű fém kitűző (22x30mm) T:2 kis patina Czechoslovakia 1938. XXIVéme SESSION DE LINSTITUT INTERNAT DE STATISTIQUE PRAUGE 1938 (22x30mm) C:XF small patina
31225.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csehszlovákia DN Marianske Lazne zománcozott fém jelvény (12x14mm) T:2 Czechoslovakia ND Marianske Lazne enamelled metal badge (12x14mm) C:XF
31226.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Csehszlovákia DN Magas Tátra zománcozott fém jelvény, (~26mm) T:2  Czechoslovakia ND Vysoké Tatry enamelled metal badge (~26mm) C:XF
31227.

Csehszlovákia DN "Magas Tátra" zománcozott fém jelvény, (~26mm) T:2 Czechoslovakia ND "Vysoké Tatry" enamelled metal badge (~26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Észtország DN Tallin zománcozott fém kitűző (2xklf) T:2 Estonia ND Tallin enamelled metal pin (2xdiff) C:XF
31228.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Orosz Birodalom / Buharai Kánság ~1880-1910. Buharai Nemesi Rend jelzett, zománcozott, aranyozott Ag (?) kitüntetés eredeti tokban. A kitüntetésnek nyolc osztálya van, ez a példány az első hat osztály valamelyikének egyik darabja. (42,68g/0.956(?)/74mm) T:2 aranyozás kopott Russian Empire / Emirate of Bukhara ~1880-1910. Order of Noble Bukhara hallmarked, enamelled, gilt Ag (?) decoration in original case. The decoration has eight classes, this piece is from the first six classes. (42,68g/0.956(?)/74mm) C:XF worn gilding
31229.

Orosz Birodalom / Buharai Kánság ~1880-1910. "Buharai Nemesi Rend" jelzett, zománcozott, aranyozott Ag (?) kitüntetés eredeti tokban. A kitüntetésnek nyolc osztálya van, ez a példány az első hat osztály valamelyikének egyik darabja. (42,68g/0.956(?)/74mm) T:2 aranyozás kopott Russian Empire / Emirate of Bukhara ~1880-1910. "Order of Noble Bukhara" hallmarked, enamelled, gilt Ag (?) decoration in original case. The decoration has eight classes, this piece is from the first six classes. (42,68g/0.956(?)/74mm) C:XF worn gilding

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
46
Románia ~1974. 30 éve szabadult fel Románia a fasizmus alól ezüstözött Br emlékérem láncon (35mm) T:2- Romania ~1974. 30 years since Romania was freed from fascism silver plated Br medallion on chain (35mm) C:VF
31230.

Románia ~1974. "30 éve szabadult fel Románia a fasizmus alól" ezüstözött Br emlékérem láncon (35mm) T:2- Romania ~1974. "30 years since Romania was freed from fascism" silver plated Br medallion on chain (35mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió ~1960-1970. Munka Vörös Zászló Érdemrendje zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-,2  Soviet Union ~1960-1970. Order of the Red Banner of Labour enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU,XF
31231.

Szovjetunió ~1960-1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Order of the Red Banner of Labour" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU,XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
6db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte Érdemes Társadalmi Munkás, Debrecen Klaipeda T:1-,2
31232.

6db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte "Érdemes Társadalmi Munkás", "Debrecen Klaipeda" T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6db-os vegyes magyar díjérem tétel a szocialista időszakból, szalagok nélkül T:2
31233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
7db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte Villamosenergia Ipar 10 év hűségért T:2
31234.

7db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Villamosenergia Ipar 10 év hűségért" T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
8db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző hajózás témában T:1-,2
31235.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft