Könyvek: Jog

Tételek száma: 25

Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1893, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+778 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, 3-14. oldalak között két lap szakadt (3/4.,7/8.) a többi kissé gyűrött. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15192.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Az 1897-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1897, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., IV+390 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A címlapon Magyar Királyi Belügy Minister bélyegzővel.
15193.

Az 1897-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1897, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., IV+390 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Az 1882, 1884, 1885, 1888. évi törvények gyűjteménye. Bp., 1908. Belügyminisztérium. Korabeli félvászon kötésben. Egyik kötet elvált a kötéstáblától
15194.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Herczegh Mihály: Telekkönyvi rendtartás Magyarországon és Erdélyben. Bp., 1891, Eggenberger. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15195.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A Magyar Királyi Belügy Minister pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
15196.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
15198.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15199.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15201.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Sebess Dénes, Börcsök Andor: Magyarországi birtokrendezés. Bp., 1909, Pesti Könyvnyomda Rt, 8+550 p. Átkötött félvászon kötés, a címoldal hiányzik, az első 8 oldal üres, az elsőre ceruzával beírták a címet, és a szerzők neveit, de a könyv teljes, és mindezek ellenére jó állapotú.
15202.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Lamm Vanda - Preschka Vilmos: Jogi lexikon. Bp., 1999. KJK. Kerszöv. Kiadói egészvászon kötésben, eredeti védőborítóval, jó állapotban.
15203.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Schnierer Aladár: A bűntettekről és vétségekről szóló magyar büntető-törvény magyarázata. Bp., 1885, Franklin. Megviselt vászonkötésben, az elülső kötéstábla lejár
15204.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft