Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

Ráth-Végh István: Az emberi butaság kultúrtörténete. Bp.,[1938], Cserépfalvi, (Pápai Ernő Műintézete-ny.) Első kiadás.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
15829.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15830.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vajda Albert: Négyszemközt a szemmel. London, 1961, Humour Digest. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval.
15831.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15832.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Mikszáth Kálmán: A kis prímás. Történeti elbeszélés az ifjúság számára átdolgozva. Zádor István rajzaival. Bp., é. n., Révai Testvérek. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben, jó állapotban.
15833.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, pici kopást eltekintve jó állapotban. Első összkiadás, a kötetben megjelent verseket tartalmazza. 1941-ben megjelent egy második kötet, amely a kötetbe nem rendezett verseket gyűjtötte egybe.
15834.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Garay Antal: Párisi és hazai forradalmi emlékeim 1848-1849. Gyoma, 1914, Kner. Erősen megviselt vászonkötésben.
15835.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15836.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
P. Vergilius Maro: Aeneise. Fordította Remete József. Győr, 1863, Hennicke Rudolf. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel, a könyvben javítás nyomaival, de alapvetően jó állapotban. Az eredeti borítót az újrakötésnél bekötötték.
15837.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Q. Horatius Flaccus: Satiráinak két könyve. Fordította, s az eredeti szöveg kíséretében jegyzetekkel felvilágosította: Dr. Barna Ignácz. Budapest, 1884, Athenaeum Rt. Félvászon kötés, márványozott lapélekkel, a borító némileg foltos, de ezt leszámítva jó állapotban van. Az eredeti papírborítót az újrakötésnél ugyancsak bekötötték. Latin-magyar kétnyelvű kiadás.
15838.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15839.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
E. E. ODonnell: Browne atya Titanic albuma. Egy utas fényképfelvételei és visszaemlékezése. Bp., 1998, Eri Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15840.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft