Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

Kármán József művei. Kiadja Abafi Lajos. II. kötet. Vegyes iratok, levelezések. Budapest, 1880, Aigner Lajos. Kiadói szakadozott, foltos papírkötés.
16130.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Illyés Gyula: Egy év. Budapest, 1945, Sarló, 77 p. Kiadói papírkötésben. Első kiadás.
16131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Kiváló állapotban.
16132.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rácz László, Vaály Anny, Juhász István, Ivor Andor, dr. Forgács Béla: Nem vagyunk egyedül. Budapest, 1943, Szerzői kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, foltos. Számozott példány. (200/126.)
16133.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói picit sérült gerincű egészvászon kötés, megviselt szakadozott állapotú kiadói papírborítóban.
16134.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sándor Pál: Marx vagy Hendrik de Man. Korunk könyvei. Budapest, 1934, Faust Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, aláhúzásokkal. Első kiadás.
16135.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szomory Dezső: II. József császár. Színmű 4 fölvonásban. Habsburg drámák II. Budapest, 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 111 p. Kiadói szakadozott papírkötés.
16136.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
L. N. Tolsztoj: Gyerekek a világ dolgairól. Huszonegy jelentet. Fordította Várnai Dániel. Budapest, 1921, Pán Könyvkiadó, 78 p. Kiadói papírkötés, foltos, felvágatlan példány. Kiadták 700 példányban. Illusztrálta Nagy Sándor.
16137.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Cs. Szabó László: Egy gondolat bánt engemet.... Fáy Dezső 12 kőrajzával. Budapest, 1936, Magyar Bibliofil Szövetség, 57 p.+12 t. Kiadói kartonált papírkötés, picit kopott, picit foltos borítóval.
16138.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gerhart Hauptmann: Henschel fuvaros. Dráma 5 felvonásban. Fordította Molnár Ferenc. Budapest, 1899, Vass József Könyvkereskedése, 66 p. Kiadói egészvászon kötés, ex libris nyomaival.
16139.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Illyés Gyula: Puszták népe. Budapest, 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Második kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, a kötése sérült, a könyvtest szétvált, megviselt állapotban.
16140.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ardó Géza: Kalmárok földje, Fönícia. Budapest, 1942, Unitas, 48 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
16141.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft