Plakát

Tételek száma: 58

1949 Svenska Mässan - Swedish Industries fair. ofszet, papír. plakát / Poster on cartboard. 22x31 cm
13454.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1950 Petrofor kisplakát. 15x22 cm
13455.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1950 Sok mindenre jutott, bő volt a termés. Földművesszövetkezet propaganda plakát, ofszet, hajtásnyomokkal, de jó állapotban, 85x110 cm / cca 1950 Hungarian communist propaganda poster, ofset, folded, in good condition, 85x110 cm
13456.

cca 1950 "Sok mindenre jutott, bő volt a termés." Földművesszövetkezet propaganda plakát, ofszet, hajtásnyomokkal, de jó állapotban, 85x110 cm / cca 1950 Hungarian communist propaganda poster, ofset, folded, in good condition, 85x110 cm

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
1953 Ék Sándor (1902-1975): A vas és acél országáért szavazz a Népfrontra!, Bp., Szikra-nyomda, restaurált, 84x58 cm. / Hungarian communist propaganda poster, restored, 84x58 cm
13457.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13458.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1954 Milano, Museo Poldi Pezzoli múzeum plakát, sarkainál apró tűnyomok, 98x68,5 cm / Italian museum poster, 98x68,5 cm
13459.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1956 Nemzetközi Ifjúsági Labdarúgó Torna reklámplakát. Apró lyukak a papír közepén. / 1956 International Youth Football cup vintage poster. Some faults in the middle 60x90 cm
13460.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1960 Magyar és külföldi kiállítási plakátok, 5 db: Kajári, Andrássy Kurta János, Ogólnopolska Sesja Kól Naukowych Wydzialów Architektury, Rembrandt rajzok és rézkarcok, Olasz kisbronzok, vegyes minőségben 67x48 és 80x57 cm közi méretben
13461.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1966 Papp Gábor (1918 - 1982): 9 festő és grafikus kiállítása a Műcsarnokban, plakát, jelzett, sarkainál tűnyomok, 68x47 cm
13462.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1967 A franciaországi evezős Európa-bajnokság plakátja, szakadásokkal, hajtott, 58x41 cm
13463.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1967 Műcsarnok, Picasso grafikái kiállítás plakát, javított szakadással, 82x57 cm
13464.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1969 Varga László (1930-): Budapesti Történeti Múzeum Aquincum kiállítás plakát, szélén kis szakadások, 68x47 cm
13465.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft