Metszetek

Tételek száma: 57

1839 Equiutation fashionable. Lovas. karikatúra. Kőnyomat / Lithographed caricature with horse. 24x32 cm
11196.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
cca 1850-1880 Der fels der Kirche, színes litográfia, jelzés nélkül, Melanchton és Luther, Gusztáv Adolf reformátorok és I. hesseni Frigyes svéd királyokkal alakjaival a képen, körbevágva, sérült fa képkeretben, 31x41 cm/ cca 1850-1880 Der fels der Kirche, color lithography, without sign, with the figures of the reformators, Melanchthon and Luther, and the figures of the kings os Sweden, Gustav Adolph and I. Frederick of Hessen, the picture cut round, in damaged wooden frame, 31x41 cm
11197.

cca 1850-1880 'Der fels der Kirche', színes litográfia, jelzés nélkül, Melanchton és Luther, Gusztáv Adolf reformátorok és I. hesseni Frigyes svéd királyokkal alakjaival a képen, körbevágva, sérült fa képkeretben, 31x41 cm/ cca 1850-1880 'Der fels der Kirche', color lithography, without sign, with the figures of the reformators, Melanchthon and Luther, and the figures of the kings os Sweden, Gustav Adolph and I. Frederick of Hessen, the picture cut round, in damaged wooden frame, 31x41 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1900 3 db nagymnéretű kromolitográfia a Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver, nagyméretűek, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 41,5x61cm
11198.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Betonútépítés, rézkarc, karton, jelzett, a karton foltos, 20x29 cm.
11199.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1863 Lithográfiai műintézet díszes levélpapírja, a fejlécben a Lánchíd és Pest rézmetszetű képével 30x36
11200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
cca 1840 Marokkó + Sába 2 db acélmetszet / Marocco, Shaba etchings. Page size: 23x15 cm
11201.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1840 E. Brandart: Betlehem acélmetszet. / Betlehem etching. Page size: 28x21 cm
11202.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1840 jelzés nélkül: Ajaccio acélmetszet. / Corsica, Ajaccio etching. Page size: 28x21 cm
11203.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1840 Boston, városháza acélmetszet. / USA, Boston, City hall etching. Page size: 23x15 cm
11204.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1840 Málta, La Valetta acélmetszet. / Malta, La Valetta. City hall etching. Page size: 23x15 cm
11205.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1840 Mountsbay kikötő acélmetszet / USA Mountsbay port etching. Page size: 23x15 cm
11206.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1840 St. Helena acélmetszet / St Helena port etching. Page size: 23x15 cm
11207.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft