Fotó Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1620504
12773
302
Photo
cca 1930-1940 3 db fénykép összejövetelekről, eseményekről, 2 db hátulján pecséttel jelzett, 17×23 cm 1621859
12774
302
2200
Photo
cca 1930 Balatoni vitorlások, 5 db korabeli üveglemez negatív, 9x6,5 cm 1621858
12775
302
2200
Photo
cca 1930 Balatoni vitorlások, 5 db korabeli üveglemez negatív, 9x6,5 cm 1387339
12776
302
Photo
cca 1950 2 db golf fotó, 17x23 cm. 1549246
12777
302
Photo
cca 1890 Orosz láncos farönkszállító állomás, Arthur Koppel, kartonra kasírozva, feliratozva, sérült sarokkal, kis szakadással, 20x26 cm / Russian chainhaulage Plant for carrying logs from the river, damaged corner, small tear 1518613
12778
302
Photo
cca 1920 Bányászok nagy csoportja. Csoportkép paszpartuban / Group of miners Photo size 18x12 cm 1606704
12779
302
Photo
XX. sz. eleje: 7 db nagyméretű századeleji tablófénykép, több darab pecséttel jelzett. 1592448
12780
302
Photo
Hazai és külföldi témákban készült MTI sajtófotók, 22 db feliratozva, 21x18 cm Közte vadászat és militária is 1330936
12781
302
Photo
cca 1992 dr. Gaál Gábor a Magyar Állami Földtani Intézet igazgatójának fotói nemzetközi konferenciáról cca 30db, 10x16cm+ az igazgatónak szóló hivatalos levél a Dél-Afrikai Köztársasággal kapcsolatban 1541183
12782
302
Photo
cca 1960 Foci és női foci meccs és nézőik. 5 db fénykép különféle méretben. A nagyobbak 18x24 cm-esek 1071714
12783
302
100
Photo
1991 Bp., II. János Pál pápa látogatása Budapesten, életképek, kartonra ragasztott fotók, egyik sérült, 39x29 cm 1266313
12784
302
100
Photo
cca 1970 4 db MTI sajtófotó a metróépítésről 20x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft