Fotó

Tételek száma: 363

1989 Szegedi Szabadtéri Játékok, Szabó Miklós (1909-1999) operaénekes az utolsó szerepében, 18x12,5 cm
12581.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1975-1980 Kádár Jánosról készült 4 db vintage fotó, 13x18 és 18x23 cm
12582.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Viski Illés (Illyasevics) József (1871-1944) jogász díszmagyarban, Erdélyi aláírt, hidegpecséttel jelzett fotója, kartonra kasírozva, 19,5x14,5 cm
12583.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1960-1970 Sajtófotók, 11 db, rajtuk Tito-val, az egyiken Kádárral, J. F. K. Kenedy-vel, egy részük a hátoldalon feliratozva, egy a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x24 cm.
12584.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1960 23 db fotó a Rómeó és Júlia vígszínházi előadásról: Ruttkai, Latinovits, stb., 23×29,5 cm
12585.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Palocsay Zsigmond (1935-1994) erdélyi magyar költő fotója 24X18cm
12586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Földi Imre súlyemelő, MTI-fotó modern másolata, 21×24 cm
12587.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Balázsovits Lajos filmforgatáson hölgyek között, nagyméretű fotó, 24×30,5 cm
12588.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1980 előadóművészek albuma (Benjamino Gigli, Maria Callas, Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Sárdy János..stb), főként operaénekesekkel,kisebb részben karmesterekkel és zenészekkel, műbőr albumban, fényképekkel, valamint újságokból kivágott fotókkal, a képek egy része megfakult, kopott, 21x36 cm.
12589.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1990 Egy magyar diplomata fotó naplója. Kb 120 db fénykép hivatalos programokról, tárgyalásokról igényes berakóban. A képeken ma is aktív politikusok is nagy számban
12590.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930 Budapest, Vár, Halászbástya, 3 db fotó. 12x9 cm
12591.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1920 Budapest Isván Simon üzlete a kulcskirályhoz az Erzsébet krt-on, kissé megviselt fotólap + Lukács-Kovács kész cípő boltja
12592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft