cca 1960-1970 Sajtófotók, 11 db, rajtuk Tito-val, az egyiken Kádárral, J. F. K. Kenedy-vel, egy részük a hátoldalon feliratozva, egy a hátoldalán pecséttel jelzett, 18x24 cm.
cca 1980 előadóművészek albuma (Benjamino Gigli, Maria Callas, Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Sárdy János..stb), főként operaénekesekkel,kisebb részben karmesterekkel és zenészekkel, műbőr albumban, fényképekkel, valamint újságokból kivágott fotókkal, a képek egy része megfakult, kopott, 21x36 cm.
cca 1990 Egy magyar diplomata fotó naplója. Kb 120 db fénykép hivatalos programokról, tárgyalásokról igényes berakóban. A képeken ma is aktív politikusok is nagy számban