Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 346

Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Eugene Ringer. Heliogravür, papír, jelzett, 11×10 cm.
10512.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,79
26,87
Franz von Bayros (1866-1924): Ölelésben, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
10513.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,26
8,96
Franz von Bayros (1866-1924): Várakozás a padon, erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 11×12 cm
10514.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11,02
11,94
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 12×9 cm
10515.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11,02
11,94
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Francisi Chorin. Klisé, papír, jelzés nélkül, 10×9 cm
10516.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,96
5,37
10517.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,86
4,18
10518.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,31
3,58
10519.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,31
3,58
Bálint Ferenc (1960-): Ex Libris Dr. Lucz József. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×7 cm
10520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,75
2,99
Bálint Ferenc (1960-): Ex Libris Artemio Ejarque. Rézkarc-aquatinta, papír, jelzett, 4×3.5 cm
10521.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,75
2,99
Bánsági András (1934-1993): Kisgrafika Barátok Köre Mikulás est. Linó, papír, jelzett, saját kezűleg írt meghívó lap 11×10 cm
10522.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,51
5,97
Ottohans Beier (1892-1979): Ex Libris Hans Amann. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 12×7 cm
10523.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,86
4,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.