Amerikai Egyesült Államok 1978. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1978 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,27g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1978. "Official United Nations Commemorative Medal - 1978 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,27g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,01g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,01g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1981 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,86g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - 1981
Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,86g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Új és megújuló energiaforrások" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,74g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - New and Renewable Sources of Energy" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,74g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,61g/0.925/38,5mm) T:PP
USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,61g/0.925/38,5mm) C:PP
Ausztrália 1991. "Sport hősök a világból - Boris Becker" Ag emlékérem jelzés nélkül, tokban (31,04g/40mm) T:1-,2 patina
Australia 1991. "World Sports Heroes - Boris Becker" Ag commemorative medal without hallmark, in case (31,04g/40mm) C:AU,XF patina
Ausztria 1888. "A Császári és Királyi Praterben tartott Jubileumi Kereskedelmi Kiállítás Emlékére 1888" aranyozott Br medál füllel (34mm) T:2 kis patina
Austria 1888. "ZUR ERINNERUNG AN DIE JUBILAUMS GEWERBE AUSSTELLUNG IM K.K. PRATER 1888" gold plated Br medallion with ear (34mm) C:XF small patina
Ausztria 1898. "1848-1898. I. Ferenc József / Istenért, császárért és hazáért ..." Br emlékérem (50mm) szign.:W. Pittner T:2
Austria 1898. "1848-1898. Franz Joseph I / For God, Emperor and Fatherland ..." Br commemorative medallion (50mm) sign.:W. Pittner C:XF
Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,97g/26mm) T:2 /
Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign" hallmarked on edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,97g/26mm) C:XF
Ausztria 1911. "Bécsi Kereskedelmi Iskola / Kiváló tanuló - Josef Humer" jelzett Ag emlékérem, gravírozással, eredeti, sérült tokban (59mm) T:2 ph.
Austria 1911. "Gremial Handelsfachschule des Wiener Handelsstandes / Ihrem Ausgezeichneten Schüler - Josef Humer" hallmarked Ag commemorative medal, engraved, in original, damaged case (59mm) C:XF edge error
Ausztria 1988. "II. János Pál Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett (2x), hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x163mm) T:2
Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque (2x) with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x163mm) C:XF
Bulgária 1981. "Bulgária 1300 éves 681-1981" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban (30mm) T:PP
Bulgaria 1981. "1300th Anniversary of Bulgaria 681-1981" gold plated metal commemorative medallion in original case (30mm) C:PP