https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 61

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A bolgár kisplasztika évezredei. Istenek, héroszok, szentek, modern plasztikák. Szerk.: Földes Mária, Tóth Antal. Fordította Bajcseva Szmezsna. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16350.

A bolgár kisplasztika évezredei. Istenek, héroszok, szentek, modern plasztikák. Szerk.: Földes Mária, Tóth Antal. Fordította Bajcseva Szmezsna. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Rudolf Petershagen: A lelkiismeret lázadása. Fordította Szegő István. Bp., 1962, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
16352.

Rudolf Petershagen: A lelkiismeret lázadása. Fordította Szegő István. Bp., 1962, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
6
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította Balla Antal. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel, térképvázlatokkal illusztrálva.
16353.

Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította Balla Antal. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel, térképvázlatokkal illusztrálva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
9
Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!
16354.

Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
16355.

Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
16356.

Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.
16357.

Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. (A katonai térképek tartalma és használata) Bp., 1923. Turistaság és alpinizmus
16358.

Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. (A katonai térképek tartalma és használata) Bp., 1923. Turistaság és alpinizmus

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
11
Die Weite Welt - Ein Buch der Reisen und Abenteuer Entfindungen uns Entdeckungen. Leipzig, 1924. Rascher.
16359.

Die Weite Welt - Ein Buch der Reisen und Abenteuer Entfindungen uns Entdeckungen. Leipzig, 1924. Rascher.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
14
E. Kittl: Festschrift anlasslich des fünfundzwanzigjahrigen Bestandes der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs. Wein, 1906, Der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs, 40 p. Papírkötés. Ünnepi írás az Osztrák Turista Klub Természettudományi Osztályának 25 éves fennállására, német nyelvű. A borítója szétszakadt. A kötése sérült. Ex libris-szel. / Commemorative of twenty-five year anniversary of the Section of Natural Science of Austrian Turist Club, in german language.
16360.

E. Kittl: Festschrift anlasslich des fünfundzwanzigjahrigen Bestandes der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs. Wein, 1906, Der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs, 40 p. Papírkötés. Ünnepi írás az Osztrák Turista Klub Természettudományi Osztályának 25 éves fennállására, német nyelvű. A borítója szétszakadt. A kötése sérült. Ex libris-szel. / Commemorative of twenty-five year anniversary of the Section of Natural Science of Austrian Turist Club, in german language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Israel. Les guides Club Mediterranee. Bp., 1962, Club Mediterranee. Kiadói papírkötés, kihajtható mellékletekkel, fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal, francia nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in French language.
16361.

Israel. Les guides "Club Mediterranee". Bp., 1962, Club Mediterranee. Kiadói papírkötés, kihajtható mellékletekkel, fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal, francia nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in French language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
P. G. Wodehouse: Forduljon Psmithez. Fordította D. Guthi Erzsi. Világkönyvtár. Bp., é.n., Pantheon-kiadás, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
16362.

P. G. Wodehouse: Forduljon Psmithez. Fordította D. Guthi Erzsi. Világkönyvtár. Bp., é.n., Pantheon-kiadás, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz