Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 61

16334.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16335.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16336.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Móricz Zsigmond: Rózsa Sándor I-II. kötet. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16338.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Fieber Henrik: Modern művészet. Bp., é.n., Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, javított, ragasztott gerinccel, rossz állapotban.
16340.

Fieber Henrik: Modern művészet. Bp., é.n., "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, javított, ragasztott gerinccel, rossz állapotban.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Művészfotók. Szerk.: Bencze Pál, Rév Miklós, Vadas Ernő. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Számos érdekes fényképpel. Kissé foltos kiadói félvászonkötésben.
16341.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csohány Kálmán emlékkiállítás. Szerk.: B. Supka Magdolna. Bp., 1982, Magyar Nemzeti Galéria.
16342.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió 85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
16345.

Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió '85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Czinke Ferenc. Grafikusművész retropspektív kiállítása. Ernst Múzeum Bp. - Nógrádi Sándor Múzeum Salgótarján - Miskolci Gaéria - Miskolc. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és angol nyelven.
16346.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Kiállítási katalógusok, 5 db:  Németh Éva kiállítása. Bp., 1986, Számalk-ny. Kiadói papírkötés.  Kiss György Érem Kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Erika Kiffl kiállítása. Bp., 1986, Budapest Galéria. Kiadói papírkötés.  Réti Zoltán festőművész kiállítása. Akvarellek Nógrádból. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Butak András-Molnár László József-Elekes Károly kiállítása. Természet-rajz. Bp., 1986, Budapest Galéria. Kiadió papírkötés.
16347.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Magyar Nemzeti Galéri művészeti katalógusai, 2 db:  Theodore Gericault (1791-1824) rajzai a roueni Szépművészeti Múzeum gyűjteményéből. Szerk: Szinyei Merse Anna. Bp., 1982. Kiadói papírkötés.  Trauner (Párizs) kiállítás. Szerk.: R. Bajkay Éva. Bp., 1981. Kiadói papírkötés.
16348.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Vásárhelyi tárlat. Retrospektív kiállítás a Vásárhelyi Őszi Tárlatok anyagából 1964-1973. Bp., 1974, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16349.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft