Dr. Góth Endre: Vitaminok és hormonok. Budapest, 1943, Novák Rudolf és Társa, 368 p. Kiadói kissé kopottas gerincű egészvászon kötés, számos szövegközti ábrával és képpel illusztrálva.
Dr. Burger Károly: Szülészeti Műtéttan. Bp. 1944, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. II., teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
Művészfotók. Szerk.: Bencze Pál, Rév Miklós, Vadas Ernő. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Számos érdekes fényképpel. Kissé foltos kiadói félvászonkötésben.
Studio Centrum Sztuki. A Varsói Képzőművészeti Főiskola hallgatóinak bemutatkozó kiállítása./Studió '85 A Fiatal Képzőművészek Stúdiójának éves kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
Czinke Ferenc. Grafikusművész retropspektív kiállítása. Ernst Múzeum Bp. - Nógrádi Sándor Múzeum Salgótarján - Miskolci Gaéria - Miskolc. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar és angol nyelven.