Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 62

15557.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15558.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
15559.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Flammarion Kamill: A világ vége. Fordította Feleki József. Bp., 1900, Kostyál Jenő. Korabeli félvászon-kötés. Jó állapotban.
15560.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15561.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15562.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15563.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Pantó Dezső: A dunai aranymosás kérdése. Die Frage der Goldwäscherei and der Donau. Bp., 1935, Mérnökök Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a könyv gerince elvált a borítótól, a kötés fűzése sérült, laza, magyar és német nyelven. Különlenyomat a Földtani Közlöny LXV. 7-9. füzeteiből./ Paperbinding, damaged, in poor condition, in Hungarian and German language.
15564.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Dr. Kelen Béla: Gyógyítás röntgen-, rádium- és ibolyántúli sugarakkal. Népszerű természettudományi könyvtár 4. Bp., 1923, Kir. Magyar. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés.
15565.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15566.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15567.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes könyvtétel, természetvédelem témában, 2 db:  Dr. Pájer József: Természetvédelem az ezredfordulón.  Mezőgazdaság a természetvédelem szolgálatában. Szerk.: Hartman Mátyás. Bp., 2002, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés.
15568.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft