5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Dr. König Vilmos: A váltó törvény magyarázata. Bp., 1906, Grill Károly, VIII+215+1 p. Korabeli félvászon-kötés, 2-3. oldalnál a kötés sérült, szétvált. Benne Dr. Ladányi Ármin ügyvéd, lapszerkesztő ex libris-szével. 1908 Sassy Attila (1880-1967): Ladányi Ármin Dr. Könyve, erotikus ex libris, klisé, jelzett, papír, 9x7 cm.