Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 474

Iskolai énekgyűjtemény I. Szerk.: Kodály Zoltán. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola könyvei 14. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács. Első kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15896.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Arany János összes balladái Zichy Mihály rajzaival. Bolond Istók. Beöthy Zsolt, Voinovich Géza tanulmányai. Arany János halálának ötvenéves fordulójára. Bp., 1932, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete,190+2 p.+4 t. Kiadói illusztrált papírkötésben, foltos, szakadozott borítóval, de belül jó állapotban.
15897.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nobel-díjas írók antológiája. Bp., 1935, Káldor. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, a tartalomjegyzéknél az írók származása ceruzával bejegyezve, egy helyen ceruzával aláhúzás, az írók fekete-fehér fotóival, Pen Könyvesbolt(,Lipót Krt. (1937-től Szent István Körút) 6. címkéjével.)
15898.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes régi ponyvaregény tétel: Milliók Könyve, Vasárnapi Regények, Színes Regénytár Királyhegyi Pál, Mikes György, Anny Wothe, Lola Stein, stb., 12 db, vegyes állapotban
15899.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Magyar Tudományos Akadémia Agrártudományok Osztálya 50 éve. (1949-1999). Szerk.: Kovács Ferenc. Bp., 1999, MTA Agrártudományok Osztálya. Kiadói papírkötés.
15900.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15901.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15902.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15903.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15904.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15905.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15906.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pálffy János: Magyarországi és erdélyi urak. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kiadói egészvászon kötés.
15907.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft