Vegyes könyvtétel, 14 db:
Különféle témákban. Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben. Magyarország I. kötet., Garacza György: Az 1848-1849-iki Magyar Szabadságharc Története III. kötet, Kerekes István-Nagy Kálmán: Damjanich János, Vörösmarty válogatott költeményei...stb. Különféle kiadásban. Változó, többnyire megviselt, rossz állapotban.
Magyar remekírók sorozat 5 kötete:
Deák Ferenc munkáiból I-II.
Tompa Mihály munkáiból I-III.
Bp., 1902-1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.
Kortárs magyar írók 1945-1997 bibliográfia és fotótár. II. kötet. K-Z. Szerk.: F. Almási Éva. Bp., 2000, Enciklopédia Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db:
Nagylaki József: Fantasztiszusz! Gergely Sándor rajzaival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Dao Ngogc Thang: Hogyan került Kuoi bácsi a holdra? A szerző rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Bíró Gáspár: A fűzszínű virág. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
Karakas Zoltán: Tudós Dudás. Mesék, lenegdák ördöngös dudásokról, dudás ördögökről. Ferencz Zoltán rajzaival. h.n., 2009, Dudaszó Hallatszik Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 3 db, Magyar Ritkaság 3 kötete:
Fortunatus és Magelóna históriája, Mikes Kelemen: Az idő eltöltésének módja, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek. Bp., 1984-1987, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, valamint Kiadói kartonált papírkötésben.
Gárdonyi Géza munkái, 3 kötet:
Szunyoghy miatyánkja. Második kiadás. Jó állapotban.
Arany, tomjén, mirha. Legendák, evangéliumi álmok. Második kiadás. A hátsó szennylap hiányzik, a kötés sérült, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van.
A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Hatodik kiadás. Jó állapotban.
Dante, é.n, Dante. Kiadói egészvászon-kötés.
Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.