Festmények és grafikák Tételek száma: 431
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1538361
10362
301
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Litográfia, papír, jelzett, 25×35 cm 1615895
10363
301
Zádor István (1882-1963): Aratás után. Rézkarc, papír, jelzett, 27×35 cm 1577969
10364
301
Zemplényi jelzéssel: Barkás csendélet. Olaj, karton, keretben, 42×26 cm 1615065
10365
301
26000
Z. J. jelzéssel: Gyümölcsös csendélet, olaj, farost, díszes keretben, 38,5×48,5 cm 1616483
10366
301
Zorkóczy jelzéssel: Viskó a parton. Vegyes technika, papír, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 28×41 cm 1616301
10367
301
Olvashatatlan jelzéssel: Ikon, Betegágynál. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 8x5 és 18x15 cm 1612765
10368
301
Olvashatatlan jelzéssel: Ház, akvarell, papír, 30×20 cm 1617199
10369
301
Olvashatatlan jelzéssel: Fals ágyú. Kollázs, papír, 21×30 cm 1616000
10370
301
Olvashatatlan jelzéssel: Désirée, xerotypia, papír, jelzett, számozott (1/3), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×36 cm 1612780
10371
301
Olvashatatlan jelzéssel: Keresztmetszet, tus, papír, paszpartuban, 40,5×26 cm 1614455
10372
301
Olvashatatlan jelzéssel: Mesterházi Lajos. Rézkarc, karton, foltos, 42×30 cm 1613269
10373
301
Olvashatatlan jelzéssel: Dürer után: Sisakdísz. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 16×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft