Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1563374
30614
300
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József jubileumi 100 korona 1907" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5,51g/0.999/25mm) T:PP 1548013
30615
300
Numizmatika
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József jubileumi 100 korona" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5,5g/0.999/25mm) T:PP 1543676
30616
300
Numizmatika
DN "Nemzetünk Nagyjai - A Haza Bölcse - Deák Ferenc / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,22g/0.999/35mm) T:PP 1543674
30617
300
Numizmatika
DN "Nemzetünk Nagyjai - Legyen a zene mindenkié! - Kodály Zoltán / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,46g/0.999/35mm) T:PP 1606327
30618
300
2200
Numizmatika
DN "A magyar pénz krónikája - Rabok legyünk vagy szabadok" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/38,61mm) T:PP 1547614
30619
300
Numizmatika
NSZK 1979. "Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August" 2/3 Tallér modern, jelzett Ag utánveret (15,05g/1.000/36mm) T:2 patina
FRG 1979. "Braunschweig-Calenberg-Hannover - Ernst August" 2/3 Thaler, modern, hallmarked restrike (15,05g/1.000/36mm) C:XF patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft